Úspešní absolventi našej školy

Narodil sa 29. septembra 1955 v Martine. Po vysokej škole začínal ako referent vo VSS Košice (1978-79) a právnik vo VSŽ (1979-81). V rokoch 1981-86 pôsobil ako vedúci odboru a tajomník na Obvodnom národnom výbore Košice IV., neskôr politický pracovník (1986-90), živnostník (1990-91), advokátsky koncipient (1991-96) a advokát (1996-98). V roku 1999 sa stal námestníkom primátora mesta Košice, bol poverený zastupovaním primátora a od októbra 1999 bol do tejto funkcii riadne zvolený. Od decembra 2005 pôsobí ako predseda Košického samosprávneho kraja.
Obľúbené jedlo: steak tzv. „medium“, talianska kuchyňa, cestoviny, špagety
Obľúbený spisovateľ: Jaroslav Hašek, Gabriel Chevallier
Obľúbený film: "Mám rád komédie. Milujem napríklad Maléry pána účtovníka Fantozziho. Na druhej strane mám ale veľmi rád filmy s Tomom Hanksom, taký Forrest Gump, Philadelphia, to sú nezabudnuteľné zážitky"
Obľúbená hudba: country, zvlášť Honza Nedvěd
Životné krédo: "Nerob ľuďom to, čo nechceš aby robili tebe"...napísali o ňom na cassovia.sk

Práci televíznej redaktorky a moderátorky sa venuje už viac ako 20 rokov. Začínala v Slovenskej televízii, Slovenskom rozhlase, neskôr v prvom súkromnom rádiu v Košiciach, TOP rádiu, TV NAŠA a TV Global. Pri zrode TV JOJ bola šéfredaktorkou a zároveň režisérom živého vysielania. Z Bratislavy sa vrátila do rodných Košíc, kde pôsobí dodnes ako šéfredaktorka televízie TV NAŠA ...napísal o nej denník KOŠICE: DNES

Dňa 26. februára 2004 bol menovaný za titulárneho biskupa barikského a pomocného biskupa Košickej arcidiecézy. Biskupskú vysviacku prijal 20. marca 2004. Následne bol menovaný za generálneho vikára tejže diecézy a predsedu Liturgickej komisie Konferencie biskupov Slovenska. Dňa 21. marca 2015 ho Svätý Otec František menoval za diecézneho biskupa Rožňavskej diecézy.

Akademický sochár a zástupca riaditeľa pre odborné vzdelávanie na Škole úžitkového výtvarníctva v Košiciach.

Ján Novák  z Vajkoviec neďaleko Košíc je už druhý rok zapísaný v slovenskej knihe rekordov. Na kolene totiž vyrába železničné rušne z rôzneho odpadu, vyhodených vecí i železného šrotu. Tvrdí, že tejto netradičnej záľube sa venuje ako jediný na svete... napísal o ňom denník Plus jeden deň